C. Jäger

Portrét sedící dámy

litografie, 36 x 25 cm, sign. PD C. Jäger, zažloutlý a pokrčený papír

ID: 223393

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:07

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)