Jana Reinerová (1946)

Cestou k Hradčanskému náměstí

litografie, 32 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č.1/53

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 223575

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:14

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)