Utrecht

kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 223794

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:26

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu