Krajina se snopy

olej, plátno, 45 x 56 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy poškozena, na rámu oděrky

ID: 223817

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:58

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)