Julie Joujová

Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám

ID: 224024

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:18

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)