Statek

olej, karton, 35,5 x 45 cm, lehce poškozeno

ID: 225281

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 19:34

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu