František Jiroudek (1914-1991)

Kytice ve váze

olej, sololit, 70 x 60 cm, sign. PD Jiroudek, rám

žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

ID: 225572

Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:18

Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)