V. Novák

Podzimní krajina

olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD V. Novák, rám, zašpiněné, zvlněné plátno, rám poškozen

ID: 226024

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:21

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu