A. Möller

Plachetnice na moři

olej, plátno, 45,5 x 50 cm, sign. LD A. Möller, rám

ID: 226939

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:27

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)