Quido Roman Kocián (1908-1981)

Jan Žižka z Trocnova

kolorovaná litografie, 1945, 25,5 x 18 cm, sign. PD Quido Roman Kocián, na zadní straně popsáno

ID: 227365

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:19

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)