Vladimír Holan (1905-1980)

Strom v krajině

olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. PD Vl. Holan, rám

ID: 227621

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:14

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu