Václav Mašek (1893-1973)

Hradčany

litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V.

studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 227945

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:38

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu