Antonín Hála (1895-1952)

žák prof. Švabinského na AVU v Praze

Dřevoryty

18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené

žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

ID: 228643

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2023 14:08

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu