Zdeněk Chotěnovský (1929-1993)

Loď a mořská panna

litografie, 1980, 11,5 x 8,4 cm, sign. PD Zd. Chotěnovský 1980, pasparta, č. 124/200

žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

ID: 228657

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:30

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)