Růže

olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 228680

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:44

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)