Říha

Krajina s březovým hájkem

olej, karton, 29,4 x 41,7 cm, sign. PN Říha, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 228805

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:32

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)