Karel Müller (1899-1977)

Dostavník

litografie, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Müller, rám, poškozený papír, na rámu poškození

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 229105

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 19:38

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)