Mikoláč Axmann (1955)

Réva

litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47

ID: 229131

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 19:46

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)