Arthur Graff (1906-1971)

olej, plátno, 47 x 56 cm, rám

ID: 229135

Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:04

Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)