Arthur Graff (1906-1971)

olej, plátno, karton, 14,5 x 20,5 cm, rám

ID: 229139

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:08

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)