Arthur Graff (1906-1971)

Návrh na fresku

olej, kombinovaná technika, papír, 21,3 x 24,8 cm, sign. PD Graff, rám

ID: 229145

Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:14

Aktuální cena: 950 CZK (38 €)