Arthur Graff (1906-1971)

Dvanáct znamení

olej, kombinovaná technika, papír, 11,4 x 18 cm, sign. PD Graff, rám

ID: 229146

Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:15

Aktuální cena: 950 CZK (38 €)