Arthur Graff (1906-1971)

Konec sklizně

uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena

ID: 229153

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:22

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)