Arthur Graff (1906-1971)

Krávy na pastvě

tuš, papír, 1966, 37,7 x 47,2 cm, sign. PD Graff 66, poškozený papír

ID: 229154

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:23

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)