K. Ponheimer

Pobřeží Baltského moře

kolorovaná mědirytina, 2. polovina 18. století, 42,3 x 57 cm, značeno PD v desce K. Ponheimer Scrip., při okrajích mimo tisk poškozeno

ID: 229783

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 19:34

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu