Emil Kotrba (1912-1983)

Z Námluv Pelopových Jaroslava Vrchlického

litografie, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, rám, rám mírně poškozen

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 229879

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:12

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu