Vojtěch Kolařík (1938)

Dáma a kavalír

pastel, akvarel, papír, 2012, 28 x 23 cm, sign. DU Kolařík 2012, rám

žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

ID: 230499

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:24

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)