Jiří Ščerbakov (1926-2007)

Krajina s domem a oblaky

tuš, akvarel, koláž, papír, 1965, 38 x 52 cm, sign. PD J. Ščerbakov 65, rám

žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

ID: 230753

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:49

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu