Radim Malát (1930-1997)

Velký bojovník

akryl, sololit, 1996, 110 x 90 cm, sign. PD Malát 96, rám, vzadu popsáno autorem

Provenience: z pozůstalosti autora

ID: 230978

Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:35

Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)