František Šára

V krajině (PF 2008)

litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07

ID: 232625

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:36

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)