Micky Mouse (PF 1935)

litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC

ID: 232649

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:50

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)