Josef Liesler (1912-2005)

Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler

ID: 232664

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:54

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)