Boris Hanš (1912-1962)

Zátiší s jiřinami

olej, plátno, 1943, sign. PD B. Hanš 43, rám

malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

ID: 232881

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:10

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)