Jan Bulíř (1904-1986)

Žlutá kytice

olej, plátno, 55 x 41 cm, sign. PD JBulíř, rám

ID: 233124

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:40

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu