Naďa Synecká

Čistý odraz

litografie, 29 x 45,5 cm, sign. PD Naďa Synecká, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky

ID: 233688

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:54

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)