Jakub Stretti (1967)

Hra stínů

akryl, plátno, 2015, 110 x 90 cm, sign. LD Jakub Stretti 2015

absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

ID: 233882

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2019 19:22

Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

Poslední dražitel: ID6949 Historie příhozu