Zátiší s ovocem

olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno

ID: 233911

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:49

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)