Jiří Novotný

Exploze

litografie, 1985, 60 x 43,5 cm, sign. PD Jiří Novotný 1985, rám, autorský tisk, zažloutlý papír

ID: 233912

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:50

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)