Josef Bureš (1889)

Před bouřkou

olej, plátno, 33 x 49 cm, sign. PD J. Bureš, rám, neodborně restaurováno, na rámu drobné oděrky

ID: 234148

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)