Josef Bureš (1889)

Před bouřkou

olej, plátno, 33 x 49 cm, sign. PD J. Bureš, rám, neodborně restaurováno, na rámu drobné oděrky

ID: 234148

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 21:12

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)