Jiří Načeradský (1939-2014)

Muži

akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD Načeradský, oboustranná kresba

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 234510

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:07

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)