Jiří Načeradský (1939-2014)

Muž

akvarel, papír, 1992, 61 x 43 cm, sign. PD Načeradský 92

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 234513

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:10

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)