Jiří Načeradský (1939-2014)

Rozcvička

tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský 2005

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 234514

Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:11

Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)