Ivana Lomová (1955)

V lese

litografie, 21 x 29,6 cm, sign. DU Ivana Lomová, litografie, autorský tisk

ID: 234546

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:03

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)