Josef Liesler (1912-2005)

Půlnoční

litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler 65, 49/110

ID: 234553

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:10

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)