Jiří Bouda (1934-2015)

Kriegslok

litografie, 2003, 14,5 x 46 cm, sign. PD Jiří Bouda 03, 99/150

ID: 234559

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:16

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)