Jan Karpíšek (1981)

Stopování v prostoru

akryl, plátno, 2005, 124 x 145 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

ID: 234573

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:30

Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)