Jiří Mareš (1932-1984)

Vesnice u lesů

litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen

žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

ID: 234886

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:30

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)