Jiří Mareš (1932-1984)

Kostelní věž

litografie, 1976, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1977, č. 61/120, a.t., papír na pravém okraji zažloutlý

žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

ID: 234887

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:32

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)