J. Škvára

Předjaří

olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám

ID: 234977

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:25

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)