Josef Matějka (1881-1953)

V zákrytu stromů

akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky

ID: 235042

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:10

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)